demineralize peynir altı suyu tozu üretimi satışı
background

Etik Değerlerimiz

blog image

Önce Gıda Güvenliği: Milky Royal veteriner hekimlerin, gıda mühendislerinin yönetiminde söz sahibi olduğu bir firmadır. 
Süt Hayvancılığının Ülke Ekonomisindeki Katkısını Artırmak: Ekonomik maksatla yetiştirilen hayvanların bu amacı en iyi şekilde yerine getirmesini sağlamak.
Açık Şeffaf Olmak:  Hesap verebilen ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzı.
Yasal Çerçeve İçerisinde Kalmak: Karar alma ve uygulama sürecinde yasal çerçevenin sınırları içinde kalarak, ahlak ilkeleri ve ortak değerlere uygun davranılması
Kurum İtibarını Sermaye Saymak: Amacı sürekli değer yaratmak olan şirketimiz kar hedeflerine ulaşmak için sadece iş sonuçları ve güçlü sermaye yapısına bağlı kalmamakta, uzun yıllar sonucunda oluşturduğu kurum itibarını da önemli bir değer olarak görmekte.
Sözünü Kanun Saymak: İş ahlakını yalnız müşterileri için değil, tedarikçileri, çalışanları ve iş yaptığı herkes için uygulanabilir kılmak. 
Ürünlerini Onuru Saymak: Ürettiği her bir ürün; sonuna kadar arkasında olmak
‘Türk Malı’ İmajını Yükseltmek: Milky Royal, 90 farklı ülkede binlerce firma tarafından ürünleri kullanılan bir firmadır. Bu firmalara her defasında ‘Türk malı kalitelidir ’ dedirtebilmek.

 

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam