demineralize peynir altı suyu tozu üretimi satışı
background

Kariyer Planlaması

blog image

    Çalışan yetişkinler üzerinde yapılan araştırmalar, insanların büyük bir çoğunluğunun işinden
hoşlanmadığına dikkat çeker. Kişinin en iyi yaptığını yapması ve işinden, iş çevresinden, birlikte çalıştığı insanlardan hoşlanması, ayrıca ekonomik olarak da işinden doyum alması önemlidir, çünkü hayatımızın büyük bir bölümünü işte geçiriyoruz.
    Kariyer planlama, kişinin ilgilerini, yeteneklerini, kişiliğini, becerilerini ve değerlerini temel alan kişinin kendisine ‘uygun’ kariyer yolunu keşfetme ve kararlar verme sürecidir. 
    Bir insanın bilgi, beceri, davranış ve tutumlarını kullanarak, toplum içinde aldığı iş rolüne ilişkin beklenti, amaç, duygu ve arzularını gerçekleştirebilmek için eğitim görmesini ve böylece sahip olduğu bilgi, yetenek ve çalışma arzusunu daha da geliştirmesini kapsar.
    Kariyerini Milky Royal'de geliştirmek isteyenler kişisel başarıları için gerekli tüm olanakları grubumuz içinde bulabilirler.
    Milky Royal'in terfi sistemi öncelikle bünyemiz içerisindeki elemanlardan yararlanmayı esas alır. Kadromuzda bir boşluk olduğunda bu pozisyona terfi ettirilecek adaylarda belli faktörler göz önünde tutulur.

Bölüm değişiklikleri ve terfilerde dikkate alınan faktörler şunlardır;

  • Beceri ve yetenekler 
  • İşinde bugüne kadar gösterdiği başarı 
  • İşin gerektirdiği nitelikler 
  • Öğrenim durumu 
  • Lisan durumu

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam