demineralize peynir altı suyu tozu üretimi satışı
background

İşe Alım Süreci

blog image

    Şirketimizde, strateji ve hedeflerimiz doğrultusunda onaylanan yeni/ilave kadrolar çeşitli nedenlerle oluşan boş pozisyonları, şirket değerleri, politikaları, hedefleri ve kurum kültürüne uygun yetkinliklere sahip adayları seçerek dolduruyoruz.
   Şirketimizde posta, e-posta, internet sitesi, bizzat gelerek, şirket çalışanlarımızın veya danışmanlık şirketlerinin önerileri gibi farklı kaynaklardan gelen iş başvurularını başvuru havuzumuzda topluyor, ihtiyaçlarımız doğrultusunda gerekli yetkinliklere sahip ve pozisyon gerekliliklerine cevap veren başvuruları ilgili aday havuzumuza aktarıyoruz.
   Aday havuzumuzda yer alan adaylarla yapılan karşılıklı birebir/grup görüşmeleriyle ve gerekli gördüğümüz durumlarda uyguladığımız testlerle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir çalışma yürütüyoruz. Seçim sürecinin sonucunda uygun bulduğumuz adaylara iş teklifinde bulunuyoruz. 
İşe yeni başlayan çalışanlarımızı oryantasyon ve işbaşı eğitimleriyle destekliyor; şirketimize ve görevine uyumunu sağlıyoruz.

 


  

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam