demineralize peynir altı suyu tozu üretimi satışı
background

İnsan Kaynakları Politikamız

blog image

    Milky Royal olarak değer verdiğimiz ve her alanda eksilmeden artan kalitemizin diğer nedeni ise insan kaynaklarımıza verdiğimiz önemle devam etmektedir. İnsan kaynaklarındaki politikamız sayesinde mevcut personelin kalitesi artmakta ve ailemize yeni katılacak olan takım arkadaşlarımızın da bu konudaki hassasiyetimizle ekibimize katılması sağlanmaktadır.

Amacımız hedeflerimiz doğrultusunda kaliteli ürün üretimine devam etmek için profesyonel gruplar oluşturarak istihdamın sağlanmasıdır.

  • Takım arkadaşlarımızın gelişime ve değişime açık insan kaynakları departmanı ile uygulamaları yürütmek ve bu bakış açısını kazandırmak.
  • Şirket ve çalışanların sağlığını ve güvenliğini ön planda tutmak.
  • Her aşamada ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutmak, sürekli olarak “insana yatırım” yapmak
  • Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “karlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkımızı sürdürmek.  
  • Şirket yöneticilerinin kendilerine bağlı personelin işlerini verimli ve başarılı yapabilme düzeyine ulaştırılmasından, ayrılmaları ve terfileri halinde yerlerine geçecek elemanların yetiştirilmesinden sorumlu olmak.
  • Şirketimizin bütün personelinin kişiliğine saygı duymak ve haklarını korumaktır.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam