demineralize peynir altı suyu tozu üretimi satışı
background

Hakkımızda

blog image

    Türk - İngiliz ortak yatırımı olan Milky Royal, ‘İlaç Hassasiyetinde Gıda Üretimi’ amacıyla çıktığı yolda, Türkiye’nin süt bölgesi olan Aydın ilini yatırım bölgesi olarak seçmiştir. Aydın, Ortaklar Organize sanayi bölgesinde 17.000 metre kare açık, 10.500 metrekare kapalı alanda süt tozu, peynir altı suyu tozu, proteini ve diğer süt kökenli toz üretim faaliyetlerine devam etmektedir. 
    ‘Mükemmelliğin Tozu’ sloganı ile sadece en iyi kalitede peynir altı sularını alır ve tüm gıda ürünlerinde, sporcu ürünlerinde, bebek mamalarında kullanılabilecek kalitede peynir altı suyu tozu, protein tozu üretimi yapar.
90 ülkede müşterisi olan Milky Royal üretiminde bilimsel yaklaşım, iyi eğitilmiş uzman personel ve son teknolojik ekipman, kombinasyonu ile HACCP sistemi kullanılarak, yüksek kalitede süt kökenli tozlar üretmektedir.

Milky Royal süt ürünleri, misyonunu aşağıdaki şekilde belirlemiştir ;

  • Enerjik, dinamik ve yenilikçi yaklaşımlarla sektörüne katkı sağlamak.
  • Sektördeki en son ve en ileri teknolojiyi ve HACCP ve ISO kalite sistemlerini. birleştiren modern bir tesiste üretim yapmak.
  • Katılımcı, yetkin ve iyi eğitimli teknik kadrolarla çalışmak.
  • Biyogüvenliğe saygı göstermek ve çevre dostu olmak.

Bu sitede kullanıcı deneyimini geliştirmek ve sitenin verimli çalışmasını sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için Çerez Politikamızı okuyun.

Tamam